Вітаю Вас Гість!
Субота, 26.05.2018, 15:40
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Цікавинки

Меню сайтаІсторія УкраїниОпитування

Хто має право жити на Україні?
Всього відповіло: 2393


Меню для гостей сайту

Статистика

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама

Фото монет

* Монета номіналом 1 копійка зразка 2001 р. є монетою підвищеної якості карбування. Випущена для нумізматичних цілей.
Художник В.Лопата.

1 копійка1 копійка

* Монету номіналом 2 копійки зразка 2001 р. випущено двома тиражами - масовим та підвищеної якості карбування. Монети підвищеної якості карбування виготовлено для нумізматичних цілей. Художник В.Лопата.

2 копійки2 копійки

* Монета номіналом 5 копійок зразка 2001 р. є монетою підвищеної якості карбування. Випущена для нумізматичних цілей. Художник В.Лопата.

5 копійок5 копійок

* Монета номіналом 10 копійок зразка 2001 р. є монетою підвищеної якості карбування. Випущена для нумізматичних цілей. Художник В.Лопата.

10 копійок10 копійок

* Монета номіналом 25 копійок зразка 2001 р. є монетою підвищеної якості карбування. Випущена для нумізматичних цілей. Художник В.Лопата.

25 копійок25 копійок

* Монета номіналом 50 копійок зразка 2001 р. є монетою підвищеної якості карбування. Випущена для нумізматичних цілей. Художник В.Лопата.

50 копійок50 копійок

* Монета номіналом 1 гривня зразка 2001 р. є монетою підвищеної якості карбування. Випущена для нумізматичних цілей. На лицьовому боці (аверсі) монети в центрі зображено малий Державний Герб України, обрамлений з обох боків орнаментом із двох дубових листків і двох колосків – кожний з трьома остюками. Над гербом розміщено напис "Україна", а під ним – рік карбування монети та логотип Монетного двору Національного банку України. По периметру – опуклий кант. Зображення та написи – рельєфні. На зворотньому боці ( реверсі) монети в центрі цифрою "1" і написом під нею "ГРИВНЯ" позначено номінал монети. З обох боків від цифри "1" симетрично розміщено орнамент зі стилізованого зображення гілок. По периметру – опуклий кант. Зображення на написи – рельєфні. По гурту монети вдавлені написи "ОДНА ГРИВНЯ" і рік карбування, відокремлені один від одного вдавленими крапками. Монета номіналом 1 гривня випуску 2001 року перебуває в обігу паралельно з банкнотами зазначеного номіналу всіх випусків і монетами номіналом 1 гривня випуску 1995 і 1996 років та є дійсним платіжним засобом України й обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів. Художник В.Лопата.

1 гривна1 гривна

Обігова монета номіналом 1 гривня "Володимир Великий" присвячена великому князю київському, державному діячу, за часів правління якого завершилося формування давньоруської держави і введено християнство як державну релігію. На лицьовому боці (аверсі) монети угорі зображено малий Державний Герб України, унизу - рік карбування - 2004, в обрамленні давньоруського орнаменту в три рядки написи: УКРАЇНА / 1 / ГРИВНЯ, а також логотип Монетного двору Національного банку України. На зворотньому боці ( реверсі) розміщено зображення князя Володимира Великого, який тримає в правій руці хрест, а в лівій - стилізоване зображення Десятинної церкви, а також круговий напис: ВОЛОДИМИР ВЕЛИКИЙ. Художник і скульптор - Володимир Дем`яненко.