Вітаю Вас Гість!
Неділя, 23.04.2017, 23:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Цікавинки

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Україна » Мій сайт коментарі!!! » Мій сайт ваші коментарі!!! (пишіть будь-хто відповім і прийму міри по усуненю кривих міс)
Мій сайт ваші коментарі!!!
zlodeiДата: Четвер, 10.12.2009, 17:44 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Пишіть якщо комусь сподобався сайт, навіть якщо не сподобався flower пиіть що треба добавити викинути. wink Вислухаю всіх і відповім!!! hello

ivanishchenkoДата: Вівторок, 13.04.2010, 23:58 | Сообщение # 2
Рядовий
Гарна задумка smile Треба розвивати smile

НечупайлоДата: Неділя, 26.09.2010, 21:37 | Сообщение # 3
Рядовий
Награды: 1
У мене питання щодо оформлення головної сторінки вашого сайту - як вам вдалося вставити український орнамент з лівого боку. Я теж створюю свій сайт в системі ucoz і тому мене цікавлять саме питання дизайну. Буду вдячний, якщо допоможете biggrin
Щодо вашого сайту - загалом дуже цікавий. Пропоную розширити тематику сайту з історичної дисципліни, зокрема додати історичних документів ( наприклад, Л. Гійом де Боплан "Опис України..." і т. д.).

zlodeiДата: Неділя, 10.10.2010, 01:18 | Сообщение # 4
Рядовий
1) В правому кутку вставлена картинка зроблена мною))скомпонована
Прописуеш в шаблоні шапки адресу до файла и все))
2) Я поміняю "Головная" вибачте)))))
Пишіть Нечупайло, якщо шось потрібно більш конкретне))

zlodeiДата: Неділя, 10.10.2010, 13:26 | Сообщение # 5
Рядовий
Редактор страниц - Управление дизайном модуля - Таблица стилей (CSS) - шукаеш там там адресу тіеї картинки яка треба)))

Ruslan9483Дата: Вівторок, 02.11.2010, 21:21 | Сообщение # 6
Рядовий
Дякую за допомогу! Але чому так мало переписуються на форумі... Та це не по темі. Хотів би вас попрохати написати побудову одного з ваших розділів, наприклад у розділі українські національні пісні існує підрозділ кожної пісні окремо. Питання - як це зробити в системі ucoz?
ПОДЯКА наперед smile

Сообщение отредактировал Ruslan9483 - Вівторок, 02.11.2010, 21:23

fuhjyjvДата: Четвер, 12.03.2015, 18:57 | Сообщение # 7
Рядовий
Зараз більшість на руских сайтах сидять у всяких там форумах, "ріжуться" з простими зазомбованими телебаченням рускими людьми...А мені б ,наприклад, хотілось поспілкуватись на українському сайті з однодумцями.... 
Нах-я ше той "КОД БЕЗПЕКИ"!!!? Так ніхто нічо не пише! Він якось відключається? Можливо я нерозібрався повністю....

Форум » Україна » Мій сайт коментарі!!! » Мій сайт ваші коментарі!!! (пишіть будь-хто відповім і прийму міри по усуненю кривих міс)
Сторінка 1 з 11
Пошук: